Doğuş  Suni Deri Kösele Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ayakkabılık, Terliklik, Çantalık, Giyimlik, Döşemelik, Aksesuar ve çeşitli alanlarda kullanılan PU; PVC kaplama, kuagüle ve suni kösele (neolit) ürünler üretmektedir.

1958 yılındaki kuruluşundan bu yana sürekli yeniliği ve değişimi ana prensip edinen firmamız, iç ve dış pazardaki iş ortaklarına sürekli ve sürdürülebilir destek vermektedir.

Doğuş Suni Deri, çalıştığı sektörlerde yılın modasının şekillendiği fuarları yakından takip eder. Pazarlama ve satış ekibinin bilgi ve deneyimi ile Ar-Ge bölümünün kendine özgü tasarımları biraraya getirilerek Geniş renk ve desen alternatifleriyle yılın modasını yansıtan koleksiyonlar hazırlanır.

Doğuş Suni Deri’de, müşteriye sunulan numune kartelasında, mevcut ürünlerin beğenilen ve sipariş alınan haliyle ve söz verilen zamanda teslim edilmesi temel prensibimizdir.

Uluslararası Standartta Sektöre Yön Veren Ürünler.

Doğuş Suni Deri’nin 48.581 m2 alan içinde 14.135 m2 kapalı alana yayılan Bilecik Tesisleri, yıllık 4.500.000 m/tl üretim kapasitesi, yüksek teknolojiyi yakından takip eden üretim anlayışıyla iş ortaklarına suni deri, kuagüle ve neolitte;  zengin seçenekler ve mükemmel ürünler sunuyor. Ürün ve üretim kalitesine verdiği önemle müşterilerini dünya klasmanına taşıyor.

Son teknoloji 4 kafalı kaplama ünitesi, %100 poliüretan kuagüle üretim tesisi, suni kösele (neolit) üretim tesisi, finisaj üniteleri ve tasarlanan veya üretilen ürünlerin tüm kalite testlerini yapabilecek donanımda test aygıtları ve ideal ambalajlama üniteleri ile sizlere mükemmel hizmeti sunmak bizim görevimiz.

Daima Yanınızdayız:

Doğuş Suni Deri Kösele Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları olarak, heyecanınızı paylaşmak, tüm üretim ve ilerleme hayallerinize destek olmak ve gelecekte ulaşmak istediğiniz hedefe omuz omuza sizinle yürümek istiyoruz.

Başardık:

İç piyasada çalıştığı tüm sektörlerde öncü bir rol almayı ilke edinen Doğuş Suni Deri, İhracatta da Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu, Afrika, Rusya ve Türk Cumhuriyetlerine dek uzanan bir coğrafyada, 25’e yakın ülkeye kendi ürünlerini satar duruma gelmiştir.

Başaracağız:

Gayemiz; kurucumuz Kemal KAHRAMAN’ın “Türkiye ve Türk insanını en iyi şekilde

temsil etme, kuruluşumuzdan bugüne kadar olduğu gibi her zaman Kalite ve Güven’in sembolü olma ve Doğuş Suni Deri markasını yurtiçi ve yurtdışında öncelikli tercih edilen bir marka yapma”  hedefine en kısa sürede emin adımlarla ulaşmaktır.

Ürünlerimizin üretiminde insan tenine temas etmesini göz önünde bulundurarak fitelatsız, azo boyar madde ve ağır metaller içermeyen hammaddeler kullanılmaktadır.

Fabrikadan Kareler